BizzLink
Se încarcă...

PIESE SCHIMB DIFERITE AUTOSPECIALE

Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA

„PIESE SCHIMB DIFERITE AUTOSPECIALE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA. Bugetul estimat este Max: RON 650.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Unitatea Militara 02216 Cluj Napoca, realizează un studiu de piaţa în vederea achiziţionării urmatoarelor piese pentru DACIA Logan serie sasiu UU1LSDABH36536636 - macara electrica geam usa fata dreapta; Autocamion IVECO serie sasiu ZCNSM4410PBM03399 - curea compresor clima si rola intinzatoare; Autobuz IRISBUS ARWAY VNESFR1600M000854 - far dreapta.

Condiții referitoare la contract

Plata se va face cu ordin de plata, dupa recepţia bunurilor materiale/serviciilor, in termen de 30 zile, in cont de trezorerie.

Condiții de participare

Termen de inaintare a ofertelor 08.09.2026 orele 12:00. Oferta trebuie să cuprindă propunerea financiară și propunerea tehnica. Bunurile vor fi livrate la Unitatea Militara 01794 str. Mihai Eminescu Nr. 132, Loc. Deva, Jud. Hunedoara. contact Elena Cânda 0738229548.

Criterii de atribuire

Pentru determinarea ofertei celei mai avatajoase, autoritatea contractanta aplică ca si criteriu de atribuire “Preţul cel mai scăzut fara TVA/pachet.

Informații suplimentare

Prezenta nu constituie un angajament ferm de cumparare. Achiziţia se va face în condiţiile în care există fonduri alocate și in cantitatile stabilite ulterior. Informatii suplimentare pot fi obţinute prin formularea unei solicitări la email achizitii02216@forter.ro. Ofertele pot fi înaintate prin email achizitii02216@forter.ro, Tel: 0264 450635 sau la registratura unității. Răspunsurile la solicitările de clarificări vor fi publicate printr-o versiune nouă a prezentului anunt.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 650.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (6 zile rămase)
Locație
Cluj-Napoca, Cluj
CPV
34330000-9 - Piese de rezervă pentru vehiculele destinate transportului de mărfuri, camionete și automobile
Categorie
Transport & Mutări
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546296
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Transport & Mutări în Cluj-Napoca

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.