PIESE SI ACCESORII PENTRU CALCULATOARE SI RETELE DE DATE
Autoritate contractantă: Societatea de Transport Bucuresti STB SA.
„PIESE SI ACCESORII PENTRU CALCULATOARE SI RETELE DE DATE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către Societatea de Transport Bucuresti STB SA.. Bugetul estimat este Max: RON 50,260.10. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
PIESE SI ACCESORII PENTRU CALCULATOARE SI RETELE DE DATE , denumirea produselor si cantitatile sunt mentionate in Anexa 1 atasata la ST 139125/09.07.2026.
Condiții referitoare la contract
Achizitia se va finaliza prin comanda, avand la baza oferta desemnata castigatoare si conditiile din Specificatie Tehnica ST 139125 / 09.07.2026, atasată.
Condiții de participare
Conform Specificatie Tehnica ST 139125/09.07.2026, atasată.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Oferta trebuie sa contina urmatoarele conditii comerciale: - Pretul ferm in lei fara TVA; - Termenul si modalitatea de plata (mentionam ca plata nu poate fi efectuata decat dupa livrarea produselor si emiterea facturii); - Termen de livrare; - Perioada de garantie; - Fisa tehnica / cod produs si nume producator; Va informam ca incepand cu 01.07.2022 facturile aferente livrarilor efectuate avand ca beneficiar STB SA se vor transmite exclusiv electronic, prin sistemul national electronic RO E-factura (prin intermediul Spatiului Privat Virtual). Oferta trebuie sa fie valabila 60 zile. Oferta se va transmite prin e-mail sau direct la sediul STB S.A. din Bd. Dinicu Golescu nr. 1, etaj 6, DEPARTAMENTUL ACHIZIȚII ȘI VALOARE ESTIMATA - SERVICIUL ACHIZITII DIRECTE ȘI PROCEDURI SECTORIALE
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 50,260.10
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 30237200-1 - Accesorii pentru computere
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546701
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.