BizzLink
Se încarcă...

Piese si accesorii pentru computere

Autoritate contractantă: Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti

„Piese si accesorii pentru computere” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 13,104.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Piese si accesorii pentru computere astfel:
- filtru videoproiector compatibil cu Panasonic PT-VZ580, 3 buc,
- acumulatori UPS APC RBC 55, 8 buc,
- acumulatori UPS 12V 7.2 Ah (dimensiuni: 64,8*94,3*151, temperatura 15-40(C), compatibil cu adaptor de tip F1/F2, garantie 12 luni) , 30 buc.

Condiții de participare

Transport gratuit la sediul beneficiarului. Plata cu OP in cont de trezorerie in termen de 30 de zile de la livrare si facturare conform OUG nr. 120 din 4 octombrie 2021. Termen maxim de livrare 30.09.2026

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Oferta poate fi transmisa electronic pe adresa de email elicitatie@dpa.ro pana cel tarziu pe data de 08.09.2026, ora 16:00. Produsul adjudecat se va incarca in SEAP.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 13,104.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (8 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
30237000-9 - Piese și accesorii pentru computere
Categorie
IT & Software
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1535778
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

IT & Software în București

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.