Piese si materiale pentru sisteme protectie fizica
Autoritate contractantă: U.M.0296 BUCURESTI
„Piese si materiale pentru sisteme protectie fizica” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către U.M.0296 BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 66,754.58. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare de Piese si materiale pentru sisteme protectie fizica
Condiții referitoare la contract
1. Plata se va efectua de catre Achizitor, in lei, prin ordin de plata. 2. Plata facturii conform prevederilor Legii nr. 72/2013, numai in contul de Trezorerie al Furnizorului (conform OG nr. 146 din 31.10.2002).
Condiții de participare
Valabilitatea ofertei: minim 60 de zile de la data limită de primire a ofertelor.
Ofertantul are obligatia de a transmite autoritatii contractante oferta pe adresa de e-mail pentru verificarea acestora de catre comisia de evaluare. Livrarea se va efectua pe baza comenzii lansate de Achizitor, in termen de 45 de zile calendaristice de la primirea acesteia de catre Furnizor.
Criterii de atribuire
Atribuirea se va face pe lot, in baza criteriului "pretul cel mai scazut/lot".
Informații suplimentare
Ofertele se vor transmite prin e-mail, arhivate cu parolă, până la data și ora impusă specificate în anunțul din SEAP. Parola pentru dezarhivarea ofertelor se va comunica autorităţii contractante prin e-mail în primele 30 de minute după data şi ora limită stabilită pentru depunerea ofertelor. Transmiterea in termen a unei oferte neparolate, nu se sancţionează. Pentru informații suplimentare, vă rugăm să ne contactați la adresa de e-mail achizitii0296@dcti.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 66,754.58
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 30231300-0 - Ecrane de afișare
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546710
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.