Plasa umbrire
Autoritate contractantă: Universitatea din Bucuresti
„Plasa umbrire” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru București, județul București, de către Universitatea din Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 4,287.77. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
în conformitate cu specificatiile tehnice atașate
Condiții referitoare la contract
Cheltuielile de manipulare, încarcare, transport, și alte cheltuieli ocazionate de livrarea produselor/prestarea serviciilor vor fi suportate de către furnizor. Plata se va face în lei, prin cont la Trezorerie, în maxim 30 zile de la data primirii facturii fiscale și semnarea procesului verbal de recepție.
Condiții de participare
Ofertantul va elabora propunerea tehnică astfel încât aceasta să respecte în totalitate cerințele din Caietul de Sarcini. Ofertantul va elabora propunerea financiară astfel încât aceasta să furnizeze toate informațiile solicitate cu privire la preț precum şi la alte condiții financiare şi comerciale legate de obiectul contractului de achiziție publică.
Criterii de atribuire
preţul cel mai scăzut
Informații suplimentare
Ofertele se vor transmite prin e-mail, la: veronica.dardai@achizitii.unibuc.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,287.77
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 44100000-1 - Materiale de construcții și articole conexe
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546618
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Renovări & Construcții în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.