Plase de protectie (FEFS)
Autoritate contractantă: Universitatea de Vest din Timisoara
„Plase de protectie (FEFS)” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Timișoara, județul Timiș, de către Universitatea de Vest din Timisoara. Bugetul estimat este Max: RON 3,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 14 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare produse conform caietului de sarcini si solicitarii de oferta publicate pe platforma achizitii.uvt.ro. Toata procedura de ofertare se desfasoara accesand link-ul https://achizitii.uvt.ro
Condiții referitoare la contract
Furnizorul livreaza, descarca si manipuleaza produsele in interiorul Magaziei Centrale/locatiei indicate de achizitor, fara costuri suplimentare pentru achizitor, in termenul de livrare ofertat si care va fi stipulat in contractul de furnizare. Plata produselor se va face cu OP prin Trezorerie, in termen de 30 zile de la semnarea fara obiectiuni a procesului verbal de receptie al produselor conforme, in baza facturii fiscale emisa in eFactura si a documentelor insotitoare. Valabilitatea ofertei va fi de minim 30 zile de la data limita de depunere a ofertei.
Condiții de participare
Oferta ferma asumata de operatorul economic prin nume si semnatura, intocmita in lei, se va transmite accesand link-ul https://achizitii.uvt.ro. Ofertele incomplete sau care nu corespund cerintelor din caietul de sarcini si solicitarea de oferta nu vor fi supuse analizei.
Impreuna cu oferta se vor depune Modelul de contract asumat/Declaratie acceptare clauze contractuale si Declaratie privind neincadrarea in art.59-60.
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Orice solicitare de clarificari si raspunsurile la clarificari se vor transmite exclusiv accesand link-ul https://achizitii.uvt.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 3,000.00
- Termen limită
- 14 septembrie 2026 (10 zile rămase)
- Locație
- Timișoara, Timiș
- CPV
- 39541210-1 - Plase cu fire înnodate
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546724
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Timișoara
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.