Plicuri personalizate C5 -50.000 buc
Autoritate contractantă: TRIBUNALUL SATU MARE
„Plicuri personalizate C5 -50.000 buc” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Satu Mare, județul Satu Mare, de către TRIBUNALUL SATU MARE. Bugetul estimat este Max: RON 4,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
15.000 buc-Plic C5 alb, siliconic, 80 g/mp, cu fereastră dreapta, lipire pe latura mare, personalizat cu o culoare neagră, adresa Tribunalul Satu Mare, loc. Satu Mare, strada Mihai Viteazul nr.8, jud. Satu Mare, ambalat 500 buc/cutie;
-20.000 buc Plic C5 alb, siliconic, 80 g/mp, cu fereastră dreapta, lipire pe latura mare, personalizat cu o culoare neagră, adresa Judecătoria Satu Mare, loc. Satu Mare, strada Mihai Viteazul nr.8, jud. Satu Mare, ambalat 500 buc/cutie;
-10.000 buc. Plic C5 alb, siliconic, 80 g/mp, cu fereastră dreapta, lipire pe latura mare, personalizat cu o culoare neagră, adresa Judecătoria Carei, loc. Carei, strada 1 Decembrie 1918 nr.38, jud. Satu Mare, 500 buc/cutie;
-5.000 buc. Plic C5 alb, siliconic, 80 g/mp, cu fereastră dreapta, lipire pe latura mare, personalizat cu o culoare neagră, adresa Judecătoria Negreşti Oaş, loc. Negreşti Oaş, Aleea Trandafirilor nr. 7, jud. Satu Mare, 500 buc/cutie;
Condiții referitoare la contract
Termenul de livrare este de 5 zile lucratoare de la transmiterea comenzii prin SEAP.
Termenul de plată este de 30 zile de la data recepției produselor și primirea facturii.
Locul de livrare: Gratuit, la sediul autorităţii contractante.
Condiții de participare
Oferta semnată şi ştampilată se va depune la sediul Tribunalului Satu Mare, str. Mihai Viteazul nr. 8, birou registratură sau se va transmite prin fax. la numărul 0261-714072 sau e-mail trsm-achizitii@just.ro și va conține propunerea financiară și tehnică (daca este cazul).
Criterii de atribuire
prețul cel mai scăzut
Informații suplimentare
Pentru informaţii suplimentare ne puteţi contacta la tel: 0261-710660 sau prin e-mail trsm-achizitii@just.ro, persoană de contact Petrovai Maria
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,500.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Satu Mare, Satu Mare
- CPV
- 30199230-1 - Plicuri
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546619
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.