BizzLink
Se încarcă...

plita cu 2 locuri termoreglabile independente 400*C

Autoritate contractantă: SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHOR

„plita cu 2 locuri termoreglabile independente 400*C” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru județul Bihor, de către SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHOR. Bugetul estimat este Max: RON 6,239.66. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

plita cu 2 locuri termoreglabile independente 400*C
Plită de laborator cu două posturi de încălzire independente
Cerințe minime obligatorii
Plita de laborator trebuie să îndeplinească cel puțin următoarele cerințe:
Caracteristică Cerință minimă
Tip echipament Plită de încălzire pentru laborator
Număr posturi încălzire 2
Independența posturilor Reglarea temperaturii/puterii pentru fiecare post în mod independent
Tip control Analogic sau digital
Temperatură maximă minimum 400°C
Suprafață încălzire 2 zone circulare
Diametru zonă încălzire aproximativ Ø190 mm pentru fiecare zonă
Material suprafață oțel/aliaj metalic adecvat utilizării la temperaturi ridicate
Alimentare 220–240 V, 50/60 Hz sau echivalent compatibil
Utilizare Laborator farmacie, încălzirea recipientelor
Garanție și serviciu de mentenanță Garanția minim 24luni și serviciu de mentenanță pe perioada garanției
Fiecare dintre cele două zone de încălzire trebuie să permită reglarea independentă a nivelului de încălzire.
Suprafața de încălzire trebuie să fie rezistentă la utilizarea repetată în condiții de laborator și la temperaturi de până la minimum 400°C.
Nu se impune o anumită marcă sau un anumit model.
Produsele care îndeplinesc sau depășesc cerințele minime sunt acceptate.

Condiții referitoare la contract

FURNIZARE, INSTALARE SI PUNERE IN FUNCTIUNE se va face la SPITAL,str.Corneliu Coposu nr.12 Farmacie in maxim 30 de zile de la comanda - transportul este asigurat de furnizor
Plata la 60 de zile de la receptia produsului; Termen de livrare 30 de zile de la emiterea comenzii; Garantie tehnica pentru produse de minim 24 luni;

Condiții de participare

Postarea in SICAP pana la data de 08.09.20269 ora 10:00 a produselor cu denumirea EXACTA : plita cu 2 locuri termoreglabile independente 400*C pentru Spitalul Judetean Bihor

Criterii de atribuire

pretul cel mai scazut - conform caiet de sarcini.

Informații suplimentare

pentru informatii suplimentare numarul de telefon: 0749 058 106 (Bibart Cosmin)

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 6,239.66
Termen limită
08 septembrie 2026 (6 zile rămase)
Locație
Bihor
CPV
38436310-6 - Plite electrice
Categorie
Sănătate & Wellness
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546292
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.