Pompa de stropit
Autoritate contractantă: SPEEH HIDROELECTRICA SA
„Pompa de stropit” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 1, județul București, de către SPEEH HIDROELECTRICA SA. Bugetul estimat este Max: RON 988.52. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitie Pompa de stropit (6 buc), conform cerintelor din Specificatiile tehnice si a formularelor atasate.
Condiții referitoare la contract
Produsele se vor livra în termen de maxim 15 zile de la data transmiterii comenzii ferme . Livrarea va fi DDP (conf. standard INCOTERMS 2020) la sediul achizitorului: CHE Dimitrie Leonida, Magazia Dimitrie Leonida, sat Stejaru, com. Pingarati, jud. Neamt. Plata se va efectua in termen de maxim 30 de zile de la data la care factura electronica devine disponibila pentru descarcare pentru achizitor in spatiul privat virtual.
Condiții de participare
Oferta va fi intocmita conform cerintelor entitatii contractante din Specificatiile tehnice si a formularelor atasate. Formularele in format editabil vor fi puse la dispozitia operatorilor economici interesati, in baza unei solicitari trimise pe adresa: roxana.barbu@hidroelectrica.ro. Oferta va fi transmisa in format .pdf, .jpg etc (nu format editabil) pana la data specificata, scanat la adresa: roxana.barbu@hidroelectrica.ro. Termen de valabilitate a ofertei: 90 de zile si poate fi acceptata oricând înainte de expirarea perioadei de valabilitate.
Criterii de atribuire
Oferta castigatoare va fi oferta care se incadreaza in valoarea estimata, are pretul total cel mai scazut si respecta cerintele minime si conditiile Achizitorului prevazute in Specificatiile tehnice si formularele atasate.
Informații suplimentare
Achizitia directa nefiind o procedura propriu zisa, nu sunt aplicabile prevederile privind rezolvarea contestatiilor de catre CNSC. Ofertantului declarat castigator i se va lansa comanda comerciala ferma.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 988.52
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 42924310-5 - Pistoale de pulverizat
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546727
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.