BizzLink
Se încarcă...

Produse electrice

Autoritate contractantă: Penitenciarul Oradea

„Produse electrice” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Oradea, județul Bihor, de către Penitenciarul Oradea. Bugetul estimat este Max: RON 27,819.46. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Produse electrice conform fisier excel care se downlodeaza folosind link-ul ::::::::: https://anp.gov.ro/penitenciarul-oradea/ro/sol-oferta-electrice/ ::::::::

Condiții referitoare la contract

plata la max 45 de zile de la receptia produselor pe baza de factura. cont de trezorerie. Livrare la sediul Penitenciarului Oradea din Str Parc Traian nr 3 Oradea, BH, cod postal 410033. Atentie la livrarea produselor: se accepta max 2 livrari. Programul de primire a marfii este in intervalul orar 08.30- 13.30 !!!

Condiții de participare

societate autorizata

Criterii de atribuire

pretul cel mai mic pe total oferta. Ofertele incomplete nu se iau in considerare. De asemenea rog respectarea produselor pe nr de criteriu conform fisier excel.

Informații suplimentare

doar via e-mail penitenciaruloradea@gmail.com

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 27,819.46
Termen limită
03 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
Oradea, Bihor
CPV
44100000-1 - Materiale de construcții și articole conexe
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546457
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Oradea

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.