Produse pentru instalatia sanitara
Autoritate contractantă: Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea
„Produse pentru instalatia sanitara” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Agigea, județul Constanța, de către Unitatea de Asistenta Medico Sociala Agigea. Bugetul estimat este Max: RON 883.59. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Se doreste achizitia urmatoarelor articole pentru instalatia sanitara:
1. Tub flexibil din inox, D 200 mm, lungime 3 m: 3 buc
2. Mufa tabla galvanizata, pentru legatura tuburilor flexibile, D 200 mm: 2 buc.
3. Colier pentru tub ventilatie, D 200 mm: 8 buc.
Oferta va fi intocmita cu respectarea specificatiilor tehnice solicitate si a cantitatilor solicitate pentru fiecare tip de produs.
Condiții referitoare la contract
Se doreste livrarea produselor la sediul autoritatii contractante, ca urmare in pretul produselor va fi cuprins pretul oricaror costuri legate de livrare. Livrarea se va efectua in termen de cel mult 3 zile lucratoare de la data finalizarii comenzii in SEAP. Plata produselor se va efectua in termen de cel mult 30 de zile de la data receptionarii produselor la sediul autoritatii contractante, cu OP in contul de trezorerie al furnizorului.
Produsele trebuie sa fie de calitate foarte buna. Furnizorul raspunde de calitatea produselor livrate si de corespondenta dintre caracteristicile tehnice ale produselor ofertate cu cele ale produselor furnizate/livrate. In cazul furnizarii unor produse inferioare fata de cerintele minim solicitate, acestea nu se vor receptiona.
Condiții de participare
Are dreptul de a trimite oferta orice operator economic care are in mod legal capacitatea profesionala de a comercializa produse similare.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut al ofertei totale. Vor intra in evaluarea financiara doar ofertele care corepund din punct de vedere tehnic, respectiv sunt respectate cel putin cerintele minime conform prezentului anunt.
Informații suplimentare
Oferta completa, cuprinzand cel putin descrierea produselor asa cum s-a solicitat mai sus, pret unitar si total in lei fara TVA, termen de garantie, unde este cazul si termen de livrare, se va transmite pe adresa de e-mail : uams_agigea@yahoo.com pana la data limita de primire a ofertelor de mai sus. Ulterior comanda se va realiza in SEAP pe pozitia/pozitiile de catalog a/ale ofertantului a carui oferta a fost aleasa castigatoare, daca acest lucru este posibil.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 883.59
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Agigea, Constanța
- CPV
- 44411000-4 - Articole sanitare
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1349027
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.