BizzLink
Se încarcă...

Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări la obiectivul: „Conversia CET II HOLBOCA de pe huilă pe gaze naturale prin instalarea unor grupuri de cogenerare (CHP) noi H2 ready”

Autoritate contractantă: Municipiul Iasi

„Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări la obiectivul: „Conversia CET II HOLBOCA de pe huilă pe gaze naturale prin instalarea unor grupuri de cogenerare (CHP) noi H2 ready”” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Iași, județul Iași, de către Municipiul Iasi. Bugetul estimat este Max: RON 203,240,966.65. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 18 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 203,240,966.65
Termen limită
18 septembrie 2026 (14 zile rămase)
Locație
Iași, Iași
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
21 iulie 2026
Număr anunț
CN1094631
Tip procedură
Licitatie deschisa
Tip contract
Lucrari
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 21 iulie 2026

Renovări & Construcții în Iași

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.