RC ,, Rampa ȋncărcare/ descărcare ȋn/din cisterne auto”-ȋnlocuire debitmetre Coriolis .
Autoritate contractantă: Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 145
„RC ,, Rampa ȋncărcare/ descărcare ȋn/din cisterne auto”-ȋnlocuire debitmetre Coriolis .” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Țânțăreni, județul Gorj, de către Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 145. Bugetul estimat este Max: RON 123,966.94. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
RC-Înlocuire debitmetre masice de tip Coriolis- 2 buc.,realizate din otel inoxidabil 316L,destinate masurarii cu inalta precizie a fluidelor de tip hidrocarburi lichide (benzina , motorina) inclusiv serviciile auxiliare de instalare pe conducta , cablare elctronica , configurare,calibrare si punere in functiune la sediul autoritatii contractante.
Condiții referitoare la contract
Termen de executie :60 de zile calendaristice de la emiterea ordinului de începere .Garanţia de bună execuţie va fi de 5% din valoarea contractului fără TVA. Garanţia lucrarii :36 luni .
Condiții de participare
Conform Caietului de sarcini nr.1281/UT145/18.08.2026
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Oferta tehnica si financiara se vor intocmi conform cerintelor Caietului de sarcini nr 1281/UT145/18.08.2026,se va depune pana la data limita de depunere a ofertelor la urmatoarea adresa de email: ut145@anrsps.gov.ro . Informatii suplimentare se vor obtine de la domnul Ing.Turcoman Florinla la nr. de tel:0766702817
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 123,966.94
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Țânțăreni, Gorj
- CPV
- 38421110-6 - Debitmetre
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546314
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Lucrari
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.