Reactivi chimici
Autoritate contractantă: Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu"
„Reactivi chimici” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Sector 5, județul București, de către Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu". Bugetul estimat este Max: RON 700.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform caiet de sarcini atasat Lot 1 - Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine, 1 setx2fl, pret unitar 236 lei fara TVA, valoare totala 236 lei fara T.V.A. / Lot 2 - R.P.R. CARBON (VDRL) (500 TESTE), 4 cutiix500teste, pret unitar 116 lei fara TVA, valoare totala 464 lei fara TVA/ TOTAL 700 Lei fara T.V.A.
Condiții referitoare la contract
- Acceptul dumneavoastră ca plata să se efectueze prin ordin de plată în termen de 60 zile de la receptia produselor.
TERMENUL DE LIVRARE: URGENT din stoc.
Livrare gratuită la sediul C.M.D.T.A. Dr. N. Kretzulescu, urgentă din stoc;
Condiții de participare
CONFORM CAIET DE SARCINI ATASAT.
- Preţul unitar va fi exprimat în lei fără T.V.A. pe unitatea de masura cu maxim 2 zecimale;
- Oferta tehnică trebuie să conțină prezentarea specificațiilor tehnice, fișe tehnice producător, prospecte, certificat analiza de la producator, ISO producator si furnizor, certificat de conformitate cu marca CE;
-Valabilitate oferta, 60 zile de la data ofertarii.
• Produsul adjudecat se va incarca in SEAP cu denumirea, unitatea de măsură si la pretul ofertat.
Nu se accepta oferte alternative.
Criterii de atribuire
CRITERIUL DE ADJUDECARE ESTE PRETUL CEL MAI SCAZUT PE LOT PENTRU OFERTELE CONFORME.
Informații suplimentare
- Oferta va fi transmisă pe e-mailul: achizitii.cmdta@mai.gov.ro până la data limită din Anunțul de Publicitate (S.E.A.P.); telefon 021.311.1498, persoana contact dna BLOJU Ana-Maria
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 700.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 33696300-8 - Reactivi chimici
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546286
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.