BizzLink
Se încarcă...

Recuperator de ulei uzat prin aspirație și gravitational cu vas de vizualizare

Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE

„Recuperator de ulei uzat prin aspirație și gravitational cu vas de vizualizare” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Târgoviște, județul Dâmbovița, de către UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE. Bugetul estimat este Max: RON 2,645.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Recuperator de ulei uzat prin aspirație și gravitational cu vas de vizualizare - 1 cpl. conform documentatiei atasata la rubrica Caiet de sarcini

Condiții referitoare la contract

Plata se va efectua în termen de maxim 60 zile calendaristice, prin cont de Trezorerie .Operatorul economic are obligația de a transmite factura in sistemul electronic E-factura, conf. OUG 120/2021 si legii 139/2022

Condiții de participare

Transmiteți oferta si propunerea tehnica conform documentatiei atasate la rubrica Caiet de sarcini pe e-mail si în SEAP și menționați nr. anunțului publicitar în titlu. oferta va cuprinde si inventarul de complet cu valori.Toate cerintele din specificatia tehnica cod ST-01558.26-0665.v.1 sunt obligatorii, inclusiv intocmirea inventarului de complet, manualul de utilizare in limba romana , instructiuni de cunoastere in limba romana , intocmirea Procesului verbal de instruire a operatorilor, etc. Mentionati marca si modelul produsului ofertat.

Criterii de atribuire

Câștigătorul va fi selectat în funcție de pretul cel mai scazut conform specificatiilor solicitate.

Informații suplimentare

Pentru solicitare clarificari, transiteti email la adresa 1263.achizitii@mapn.ro Persoana contact DINU ION, tel. 0763606839 . (08.00-16.00).

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 2,645.00
Termen limită
03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Târgoviște, Dâmbovița
CPV
42924730-5 - Aparate de curățare cu apă sub presiune
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1542057
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

Instalații & Reparații în Târgoviște

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.