BizzLink
Se încarcă...

Reparatie acoperis

Autoritate contractantă: MUZEUL DE ARTA CRAIOVA

„Reparatie acoperis” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Craiova, județul Dolj, de către MUZEUL DE ARTA CRAIOVA. Bugetul estimat este Max: RON 10,550.57. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achiziția are ca obiect executarea lucrărilor de:
• demontarea elementelor degradate ale acoperișului;
• reparații la jgheaburi din tablă zincată;
• reparații ale accesoriilor învelitorii;
• executarea lucrărilor cu utilaje specifice pentru lucrul la înălțime;
• evacuarea materialelor rezultate din lucrări

Condiții referitoare la contract

Conform caietului de sarcini atasat

Condiții de participare

Pot depune ofewrta toti operatorii economici interesati indiferent daca detin sau nu cont de SEAP. In mod pbligatoriu, ofertantul va intocmi oferta financiara si oferta tehnica pentru toate produsele. Oferta va fi redactata in limba romana. Documentele ce urmeaza a fi prezentate de ofertanti :
- Oferta financiara prezentata in lei fara TVA
- Certificat constatator de la Oficiul Registrului Comertului de pe langa instanta competenta
- Certificat de inregistrare la Registrul Comertului
- declaratie privind conflictul de interese
Ofertele transmise dupa data si ora precizata, nu vor fi luate in considerare..Pretul achizitiei va cuprinde toate costurile si cheltuielile necesare pentru livrartea serviciilor/lucrarilor, care fac obiectul cerintelor din Caietul de sarcini

Criterii de atribuire

Oferta cu pretul cel mai scazut si care indeplineste cerintele din Caietul de Sarcini

Informații suplimentare

Prezentul anunt publicitar, Caietul de Sarcini atasat pe care operatorul economic are obligatia de a le respecta in intocmirea ofertei precum si alte documente necesare pentru achizitia in cauza.
Raspunsurile la solicitari de clarificari, din partea operatorilor interesati cat si informatii privind oferta castigatoare, vor fi publicate de asemenea pe adresa de e-mail muzeuartacv@gmail.com. Finalizarea achizitiei se va face doar catre ofertantul castigator cu care se va incheia un contract de achizitie publica de lucrari

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 10,550.57
Termen limită
08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
Craiova, Dolj
CPV
45261900-3 - Lucrări de reparare și de întreținere de acoperișuri
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546572
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Lucrari
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Craiova

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.