Reparatie autofreza marca MAN cu numarul de înregistrare MAI 43322
Autoritate contractantă: Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta General Magheru al Judetului Valcea
„Reparatie autofreza marca MAN cu numarul de înregistrare MAI 43322” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru județul Vâlcea, de către Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta General Magheru al Judetului Valcea. Bugetul estimat este Max: RON 11,565.44. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Date tehnice: marca MAN; tipul L. 2007 46.010/GIE121/TGM 18.290 4X4BB; serie şasiu = WMAN38ZZ1GY339068; an de fabricaţie 2015; tip motor = D 0836 LFL67; capacitate cilindrică/putere = 6.871 cmc/213 kw. serie CIV K627474, motorină, km: 24008.
Autofreza marca MAN cu numărul de înregistrare MAI 43322 are afișat în bord mesajul ,,Ad blue", ,,Defecțiune comandă motor " și martorul de culoare roșie ,,Check engine".
Condiții referitoare la contract
Termen maxim de execuţie 5 zile lucratoare de la data semnarii comenzii . Nerespectarea termenului de executie presupune anularea comenzii. Ofertantii vor asigura garantia pieselor cat si a manoperei. Plata serviciilor se va efectua in maxim 30 de zile de la receptia acestora, pe baza facturii fiscale, cu ordin de plata, prin trezorerie.
Condiții de participare
Service autorizat RAR pentru efectuarea de lucrari de reparatii si intretinere la autovehicule pentru marca solicitata, situat pe raza municipiului Râmnicu Vâlcea. Oferta va fi exprimata in LEI, fara TVA, si va contine toate costurile (manopera + piese) . Perioada de valabilitate a ofertei - minim 30 zile. Oferta va avea un caracter ferm si obligatoriu pe toata perioada de valabilitate a acesteia si va fi transmisa la adresa de e-mail: achizitii@isuvl.ro pana la data 02.09.2026, ora 11.00 cu specificarea nr. anuntului atribuit de SEAP. Achizitia se va finaliza prin intermediul SEAP.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
După evaluarea ofertelor, operatorul economic care a transmis oferta admisibilă, cu preţul cel mai scăzut, va fi notificat să o posteze în catalogul electronic din SEAP, în măsura în care acest lucru este posibil. Informatii suplimentare se pot obtine prin e-mail la adresa logistica@isuvl.ro si/sau la telefon 0250/748201, interior 27115. Prezentul anunt nu constituie un angajament de cumparare din partea noastra, decat dupa lansarea comenzii ferme de catre autoritatea contractanta.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 11,565.44
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Vâlcea
- CPV
- 50112100-4 - Servicii de reparare a automobilelor
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546095
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.