BizzLink
Se încarcă...

Reparație autoutilitară VS 08 ANP - Penitenciarul Vaslui

Autoritate contractantă: Penitenciarul Vaslui

„Reparație autoutilitară VS 08 ANP - Penitenciarul Vaslui” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Vaslui, județul Vaslui, de către Penitenciarul Vaslui. Bugetul estimat este Max: RON 400.83. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Serviciu de reparații la autoutilitara Dacia Dokker cu seria şasiului UU10SDN4553756406 și nr. de înmatriculare VS 08 ANP, constând în înlocuire simering planetară stânga. La finalizarea reparatiilor solicitate, se va întocmi factura fiscala si deviz/situatie de lucrari, si se va acorda garantie atat pentru componentele inlocuite cat si pentru manopera efectuata.

Condiții referitoare la contract

Plata se va efectua cu O.P. în contul prestatorului deschis la Trezorerie, cu respectarea prevederilor Legii Nr. 72 din 28 martie 2013 privind „Masurile pentru combaterea intarzierii în executarea obligatiilor de plata a unor sume de bani rezultand din contracte încheiate între profesionisti si între acestia si autoritati contractante” în baza devizului de lucrări si a facturii fiscale emise după prestarea serviciilor solicitate

Condiții de participare

Începând de vineri 04.09.2026 ora 12.00, Penitenciarul Vaslui va consulta catalogul de produse SEAP si va notifica operatorul economic care a postat serviciile solicitate în vederea initierii achizitiei, la prețul cel mai scăzut. Pentru transparență și operativitate recomandăm notificarea autorității contractante în legătură cu postarea în SEAP a serviciilor solicitate prin e-mail: achizitii.pvaslui@anp.gov.ro,tel: 0235322510

Criterii de atribuire

Achizitia se va atribui operatorului economic care va oferi, în SEAP - catalog de produse, pretul cel mai scazut pentru serviciile solicitate, servicii ce corespund descrierii tehnice solicitate. Reparatia se va face in baza comenzii ferme emise de autoritatea contractanta dupa atribuirea in SEAP. La finalizarea reparatiilor solicitate se va întocmi factura fiscala si deviz/situatie de lucrari, si se va acorda garantie atat pentru componentele inlocuite cat si pentru manopera efectuată

Informații suplimentare

Termenul limită de primire al ofertelor îl reprezintă termenul de postare în SEAP, de către operatorii economici, a serviciilor solicitate. Pentru transparență și operativitate recomandăm notificarea autorității contractante în legătură cu postarea în SEAP a serviciilor solicitate prin e-mail: achizitii.pvaslui@anp.gov.ro,tel: 0235322510.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 400.83
Termen limită
04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Vaslui, Vaslui
CPV
50112100-4 - Servicii de reparare a automobilelor
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546336
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Instalații & Reparații în Vaslui

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.