BizzLink
Se încarcă...

Reparatie bronhofibroscop Olympus tip BF-TE2

Autoritate contractantă: SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHOR

„Reparatie bronhofibroscop Olympus tip BF-TE2” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru județul Bihor, de către SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHOR. Bugetul estimat este Max: RON 26,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Reparatie bronhofibroscop Olympus tip BF-TE2 conform caietului de sarcini si anuntului atasat

Condiții referitoare la contract

Plata la 60 de zile de la receptia produselor si serviciilor

Condiții de participare

Postarea anuntului in SICAP (la sectiunea achizitii directe - catalog) cu denumirea exacta : Reparatie bronhofibroscop Olympus tip BF-TE2 si anunţ nr. (se va completa numărul anunţului) ; Documentele vor fi incarcate in SICAP . In cazul in care site-ul nu permite incarcarea, acestea vor fi transmise pe adresa de e-mail : scjo.achizitii@yahoo.com

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut pentru intreaga cantitate prevazuta in Caietul de Sarcini - cf. Anunt.

Informații suplimentare

Depunerea ofertelor pana la 07.09.2026 ora 23:59; Deschiderea ofertelor in data de 08.09.2026 ; Valoarea de 26.000 lei (fara TVA) este estimata pentru toata activitatea . Autoritatea contractanta va anunta doar ofertantul castigator.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 26,000.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
Bihor
CPV
50421000-2 - Servicii de reparare și de întreținere a echipamentului medical
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546473
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.