Reparatie grup electrogen - inlocuire ATS Comutator automat de trasnfer 630 A trifazat cu actionare la 230V
Autoritate contractantă: PENITENCIARUL GĂEȘTI
„Reparatie grup electrogen - inlocuire ATS Comutator automat de trasnfer 630 A trifazat cu actionare la 230V” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Orș. Găești, județul Dâmbovița, de către PENITENCIARUL GĂEȘTI. Bugetul estimat este Max: RON 5,785.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Reparatie grup electrogen - inlocuire ATS Comutator automat de trasnfer 630 A trifazat cu actionare la 230V
Condiții referitoare la contract
Prestarea serviciilor de reparatii se va face in termen de maxim 7 zile de la comanda ferma. Condițiile de plată: Cu OP la 30 zile de la data primirii facturii ( operatorul economic are obligatia de a emite factura prin intermediul aplicatiei RO e-Factura, cf. art.266 alin.(2) din Lg. 227/2015 privind Codul fiscal, modificata si completata) si receptia produsului. Plata se va efectua numai prin Trezoreria Statului, în contul de trezorerie al operatorului economic beneficiar.
Condiții de participare
Ofertele vor fi transmise pe e-mail la adresa: achizitii.pgaesti@anp.gov.ro, în termenul-limită prevăzut în prezentul anunț. Ofertele care depășesc valoarea estimată, fără TVA, vor fi respinse ca inacceptabile.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,785.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Orș. Găești, Dâmbovița
- CPV
- 50532300-6 - Servicii de reparare și de întreținere a generatoarelor
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546043
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.