BizzLink
Se încarcă...

REPARATIE MOTOFIERASTRAU HUSQVRNA CONFOEM DESCRIERE ATASATA

Autoritate contractantă: INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "UNIREA" AL JUDETULUI ALBA

„REPARATIE MOTOFIERASTRAU HUSQVRNA CONFOEM DESCRIERE ATASATA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru județul Alba, de către INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "UNIREA" AL JUDETULUI ALBA. Bugetul estimat este Max: RON 461.17. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

REPARATIE MOTOFIERASTRAU HUSQVRNA CONFORM DESCRIERE ATASATA IN VALOARE DE 461,17 LEI FARA TVA.

Condiții referitoare la contract

Plata se va face prin OP la 30 zile de la data inregistrării facturii la sediul autorității contractante. Piesele înlocuite trebuie să fie însoțite de certificate de calitate. Ofertanții vor asigura garanția pieselor cât și a manoperei, iar termenul de efectuarea reparației/reviziei să nu fie mai mare de 72 ore de la data intrării în service.

Condiții de participare

Achiziția se va efectua prin S.E.A.P.

Criterii de atribuire

PRETUL CEL MAI SCAZUT. CRITERIUL VA FI APLICAT DOAR OFERTELOR CARE INTOCMESC TOATE CONDITIILE DIN PREZENTUL ANUNT (OFERTELOR ADMISIBILE).

Informații suplimentare

Ofertele trebuie să respecte cerințele stabilite în prezentul anunț și să fie depuse până la data limita, pe adresa de e-mail a autorității contractante: achizitii@isualba.ro / fax la nr. 0258/810425 sau la sediul ISU Alba - Compartiment Achizitii cu specificarea numarului de anunț atribuit de S.E.A.P. În cazul în care se solicită clarificari, care modifică informațiile prevăzute în acest anunț sau se impun astfel de modificări, autoritatea contractantă va publica o noua versiune a anunțului ce va include modificări impuse de aceste clarificări. Persoana de contact Băbuță Viorel – 0726183905

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 461.17
Termen limită
02 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
Alba
CPV
50110000-9 - Servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor și a echipamentelor conexe
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546188
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.