Reparatii auto SGA GALATI
Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD
„Reparatii auto SGA GALATI” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Iași, județul Iași, de către ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD. Bugetul estimat este Max: RON 5,451.35. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
A.B.A. Prut Barlad- S.G.A. Galati intentioneaza sa achizitioneze serviciul de reparatiI auto conform necesarului atasat.
Condiții referitoare la contract
Plata se va efectua in termen de 30 de zile dupa emiterea facturii fiscale, in cont deschis la Trezorerie
Condiții de participare
Oferta va fi transmisa pe mail la adresa georgiana.balauta@dap.rowater.ro Pretul va fi exprimat in lei fara TVA.Valabilitatea ofertei: 30 de zile.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Informatii suplimentare se pot obtine la adresa de mail marian.bontea@dap.rowater.ro , sau la telefon 0758 854 869
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,451.35
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 50110000-9 - Servicii de reparare și de întreținere a autovehiculelor și a echipamentelor conexe
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546317
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Iași
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.