Retehnologizarea Stației de tratare a apei potabile din Comuna C.A. Rosetti, Judetul Buzau
Autoritate contractantă: COMUNA C.A. ROSETTI
„Retehnologizarea Stației de tratare a apei potabile din Comuna C.A. Rosetti, Judetul Buzau” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru C. A. Rosetti, județul Buzău, de către COMUNA C.A. ROSETTI. Bugetul estimat este Max: RON 622,314.05. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Retehnologizarea Stației de tratare a apei potabile din Comuna C.A. Rosetti, Judetul Buzau conform caietului de sarcini al procedurii
Condiții referitoare la contract
Garantia serviciului este de 24luni de la data procesului verbal de punere in functiune.
Termen de exeutie: maxim 90 zile lucratoare de la data achizitiei din catalogul electronic SEAP.
Termenul de plată este de maxim 30 de zile calendaristice de la primirea facturii si semnarea procesului verbal de punere in functiune.
Garantia pentru piese si piese de rezerva este de 24 luni.
Condiții de participare
Se va depune certificat constatator emis de ONRC.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut. Achizitia se va face prin intermediul catalog electronic SEAP,ofertantul declarat castigator avand obligatia publicarii in SEAP a informatiilor referitoare la oferta depusa.
Oferta castigatorului se va depune in SEAP in max.3 zile lucratoare de la comunicare.
Informații suplimentare
Ofertele vor fi transmise pe adresa de e-mail:secretariat@primariacaroseti.ro pana la data de 07.09.2026, ora 15.30.
Ofertele primite dupa termenul limita de depunere a ofertelor sau transmise la o alta adesa decat cea indicata nu vor fi evaluate.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 622,314.05
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- C. A. Rosetti, Buzău
- CPV
- 45252120-5 - Lucrări de construcții de instalații de tratare a apelor
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546466
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Lucrari
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.