BizzLink
Se încarcă...

REVENIRE / COMPLETARE la ADV1545392/25.08.2026 Achizitie servicii de supraveghere tehnica prin diriginte de santier

Autoritate contractantă: TRIBUNALUL VASLUI

„REVENIRE / COMPLETARE la ADV1545392/25.08.2026 Achizitie servicii de supraveghere tehnica prin diriginte de santier” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Design & Arhitectură, pentru Vaslui, județul Vaslui, de către TRIBUNALUL VASLUI. Bugetul estimat este Max: RON 130,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Prezentul anunt reprezinta o completare la anuntul publicitar nr. ADV1545392/25.08.2026. Data limita depunere oferta: 09.09.2026 12:00. Se mentin valabile toate conditiile solicitate prin ADV1545392/25.08.2026, cu mentiunea ca au fost adaugate in caietul de sarcini, la punctul 9. Cerinte privind personalul si 13.2 Modalitatea de prezentare a propunerii tehnice, cerinte suplimentare referitoare la categoriile de specialisti solicitati, conform Ordinului Ministerului Culturii nr. 2866/2025

Condiții referitoare la contract

Conditii de plata: plata serviciilor se va face prin ordin de plata la 30 zile de la data încărcării facturii în sistemul RO E-factură. Prestarea serviciilor se va face conform cerintelor din Invitatia de participare la ofertare/Caietul de sarcini atasate.

Condiții de participare

Oferta semnată si stampilata se va transmite la adresa de email: claudiu.colpos@just.ro si se va publica si in catalogul din SICAP de catre ofertantul declarat castigator. Oferta este compusa din ofertă financiară, tehnică si toate documentele solicitate prin caietul de sarcini.

Criterii de atribuire

Criteriile utilizate pentru atribuirea achizitiei sunt - pretul cel mai scazut , cu conditia respectarii criteriilor tehnice.

Informații suplimentare

Prezentul anunt reprezinta o completare la anuntul publicitar nr. ADV1545392/25.08.2026. Se mentin valabile toate conditiile solicitate prin ADV1545392/25.08.2026, cu mentiunea ca au fost adaugate in caietul de sarcini, la punctul 9. Cerinte privind personalul si 13.2 Modalitatea de prezentare a propunerii tehnice, cerinte suplimentare referitoare la categoriile de specialisti solicitati, conform Ordinului Ministerului Culturii nr. 2866/2025
Persoana de contact: Colpos Claudiu Sorinel tel 0235311032 / 0751371247 , email: claudiu.colpos@just.ro
Caietul de sarcini este disponibil si la adresa: http://portal.just.ro/89/SitePages/achizitii.aspx?id_inst=89

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 130,000.00
Termen limită
09 septembrie 2026 (9 zile rămase)
Locație
Vaslui, Vaslui
CPV
71520000-9 - Servicii de supraveghere a lucrărilor
Categorie
Design & Arhitectură
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546119
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

Design & Arhitectură în Vaslui

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.