Revizii tehnice si revizii instalații motostivuitoare Hyundai
Autoritate contractantă: DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA
„Revizii tehnice si revizii instalații motostivuitoare Hyundai” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 5, județul București, de către DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA. Bugetul estimat este Max: RON 7,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
A se vedea documentul atașat.
Condiții referitoare la contract
A se vedea cerințele din fișierul atașat. Se va transmite comandă fermă din partea achizitorului.
Condiții de participare
Oferta va fi formulată conform cerințelor din prezentul anunț și fișierul atașat. Oferta trebuie să permită verificare îndeplinirii, pas cu pas, a tuturor cerințelor. Oferta va conține documente din care să rezulte îndeplinirea tuturor cerințelor solicitate, după caz.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut.
Informații suplimentare
Oferta va fi transmisă autorității contractante pe adresa de e-mail: aurel.graure@mai.gov.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 7,500.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 50100000-6 - Servicii de reparare și de întreținere a vehiculelor și a echipamentelor aferente și servicii conexe
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546357
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.