BizzLink
Se încarcă...

"RK Instalatie de distributie fluide medicale-oxigen "( proiectare si executie)

Autoritate contractantă: Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani

„"RK Instalatie de distributie fluide medicale-oxigen "( proiectare si executie)” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Botoșani, județul Botoșani, de către Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani. Bugetul estimat este Max: RON 99,173.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Conform documentatiei de atribuire atasate

Condiții referitoare la contract

Conform documentatiei de atribuire atasate

Condiții de participare

Conform documentatiei de atribuire atasate

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Rel. la tel.0744558049 ing.Achitei Catalin

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 99,173.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (8 zile rămase)
Locație
Botoșani, Botoșani
CPV
45300000-0 - Lucrări de instalații pentru clădiri
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1545987
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Lucrari
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

Renovări & Construcții în Botoșani

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.