BizzLink
Se încarcă...

Rulment radial oscilant cu role butoi pe 2 randuri cu joc C3/Bucsa H315

Autoritate contractantă: COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență

„Rulment radial oscilant cu role butoi pe 2 randuri cu joc C3/Bucsa H315” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Timișoara, județul Timiș, de către COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență. Bugetul estimat este Max: RON 4,800.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Rulment radial oscilant cu role butoi pe 2 randuri cu joc C3/Bucsa H315.Conform prevederilor din invitatia de participare nr.10639/31.08.2026 (atasata).

Condiții referitoare la contract

Conform prevederilor din invitatia de participare nr.10639/31.08.2026 (atasata).

Condiții de participare

Conform prevederilor din invitatia de participare nr.10639/31.08.2026 (atasata).

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut al ofertei ( se vor oferta toate pozitiile), se aplica ofertelor declarate corespunzatoare. Oferta este declarata corespunzatoare daca respecta cerintele minime prevazute in invitatia de participare atasata si se incadreaza in valoarea estimata a achizitiei.

Informații suplimentare

Ofertantul declarat castigator va posta oferta sa admisibila castigatoare in Catalogul de produse/ servicii/lucrari din SEAP,in maxim 2 zile lucratoare de la primirea comunicarii privind rezultatul studierii pietei . Entitatea contractanta va transmite pe e-mail , raspunsul la eventualele clarificari solicitate de catre operatorii economici.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 4,800.00
Termen limită
03 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație
Timișoara, Timiș
CPV
44442000-0 - Rulmenți cu role
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546134
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Timișoara

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.