RULMENTI 32211
Autoritate contractantă: SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA
„RULMENTI 32211” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Petroșani, județul Hunedoara, de către SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA. Bugetul estimat este Max: RON 2,950.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
RULMENTI 32211 - 50 BUC
NECESARI PENTRU REPARAREA VAGONETILOR DE MINĂ
Condiții referitoare la contract
Achizitia se finalizeaza pe baza de comanda. Termenul de livrare al produsului este de maxim 5-7 zile lucratoare de la data primirii comenzii . Plata cu Ordin de Plata in baza facturii fiscale in termen de 30 de zile de la data recepției cantitative si calitative a mărfii la beneficiar . Furnizorul va mentiona in factura fiscala ca beneficiar Sucursala E.M. Lupeni NU SE ACCEPTA PLATA IN AVANS SAU PROFORMA! Transport franco beneficiar suportat de catre furnizor, la E.M Lupeni, strada Vitos Gavrila, numarul 1, Lupeni, judetul Hunedoara..
Condiții de participare
Se va prezenta oferta tehnico - financiara. Pentru a putea fi luată în considerare, oferta se va încadra în valoare estimată din anunțul publicitar. În formularul de ofertă vă rugam sa treceti denumirea societatii, CUI, adresa, nr.tel, e-mail. Produsele vor fi insotite de urmatoarele documente: aviz de însoțire a produselor ( unde este posibil), fisa cu specificatii tehnice, certificatul de garantie si declaratia de conformitate, Factura fiscala.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Ofertele de pret se vor transmite la Sucursala E.M.Lupeni, Comp. MEAT, pe adresa de email: office.lupeni@cevj.ro telefon : 0254561683/int117, mobil: 0728 804 131, adresa de facturare este : Societatea Complexul Energetic Valea Jiului S.A. Petrosani, Sucursala E.M. Lupeni, RO30859649, J20/999/2012, livrarea se va face la adresa: E.M. LUPENI, loc. Lupeni, str. Vitoș Gavrilă, nr.1, jud. Hunedoara.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,950.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Petroșani, Hunedoara
- CPV
- 44442000-0 - Rulmenți cu role
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546657
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.