Saltele pentru pat 90x200x18
Autoritate contractantă: Centrul de Perfectionare a Pregatirii Cadrelor Jandarmi Gheorgheni
„Saltele pentru pat 90x200x18” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Gheorgheni, județul Harghita, de către Centrul de Perfectionare a Pregatirii Cadrelor Jandarmi Gheorgheni. Bugetul estimat este Max: RON 44,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Unitatea Militara 0721 cu sediul in Loc. Gheorgheni , realizează un studiu de piață in vederea achiziționării de 105 bucati saltele pentru pat, conform documentului atașat in secțiunea caiet de sarcini.
Condiții referitoare la contract
Transportul produselor va fi asigurat în mod gratuit până la sediul autorității contractante UM 0721 GHEORGHENI, str. Ciobotului, nr. 4, loc. Gheorgheni, jud. Harghita. în termen de 10 - 15 zile de la transmiterea comenzii / atribuirea achiziției in SEAP. Efectuarea plății se va efectua cu OP în termen de 30 de zile de la data emiterii facturii, încărcarea acesteia în platforma administrată de către Ministerul Finanțelor Publice, și recepția produselor, în contul de trezorerie al furnizorului.
Condiții de participare
Oferta va conține obligatoriu informații despre Ofertant, persoana de contact, termenul de livrare, oferta financiara. Se vor lua in calcul ofertele transmise prin email la adresa achizitii@jandarmeriagheorgheni.ro, in termenul limita stabilit de 09.09.2026 orele 14:00. Valabilitatea ofertei trebuie sa fie de minim 30 zile de la data depunerii si va fi exprimata in RON fara TVA.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut aplicat ofertelor admisibile
Informații suplimentare
Prezenta nu constituie un angajament de cumpărare din partea noastră decât după transmiterea comenzii ferme. Comunicarea privind rezultatul achiziției se va face doar ofertantului câștigător. Clauză suspensivă: Achizitia directă este inițiată sub incidența prezentei clauzei suspensive, în sensul că încheierea angajamentului legal este condiționată de alocarea creditelor bugetare cu această destinație, cu respectarea dispozițiilor referitoare la angajarea cheltuielilor din bugetele care intră sub incidența legislației privind finanțele publice. Autoritatea Contractantă precizează că va intra în relații contractuale cu ofertantul declarat câștigător numai în măsura în care fondurile necesare achiziției vor fi asigurate prin alocarea creditelor de angajament și/sau bugetare cu această destinație.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 44,000.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Gheorgheni, Harghita
- CPV
- 39143112-4 - Saltele
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546576
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.