Schimbare configuratie RoDRP Lot 1 si Lot 2
Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI
„Schimbare configuratie RoDRP Lot 1 si Lot 2” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru București, județul București, de către UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 1.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Autoritatea contractanta intentioneaza sa consulte piata in vederea unei proceduri de atribuire. Prin aceasta consultare, autoritatea doreste sa obtina oferte de pret orientative, propuneri privind structura de costuri si recomandari tehnice din partea operatorilor economici de profil in scopul determinarii valorii estimate. Aceasta procedura de atribuire se va finaliza prin Acord-cadru cu o durata de 24 de luni , avand primul Contract subsecvent la semnarea Acordului-cadru.
Condiții referitoare la contract
Plata prin OP la 30 de zile
Condiții de participare
Cont in trezorerie si SEAP
Criterii de atribuire
Pretul cel mai mic
Informații suplimentare
Persoane de contact: -pentru clarificari pe partea mecanica: -Slt. ing. Duta Gabriel 0724 216 590
-M.m. II Miu Alin 0767 487 110
-pentru clarificari pe partea electronica: -Lt. col. Barbu Alexandru 0769 605 459
-pentru clarficari pe partea termenelor contractuale: -Slt. Borboana Eugen Matei 0733 305 024
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1.00
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (9 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 34326100-9 - Ambreiaje și piese conexe
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546430
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Transport & Mutări în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.