Schimbator de caldura cu placi brazate 660KW = 2 buc
Autoritate contractantă: Termo Calor Confort S.A.
„Schimbator de caldura cu placi brazate 660KW = 2 buc” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Pitești, județul Argeș, de către Termo Calor Confort S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 5,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Schimbator de caldura cu placi brazate 660KW = 2 buc
60 plăci INOX
Racorduri: 1 1/4" BSP / DN32
Suprafață de schimb de căldură: 3,60 m²
Putere nominală: 660 kW (parametru ridicat)
Criterii de atribuire
Pretul cel mai mic.
Informații suplimentare
Oferta va fi transmisa prin email la office@termopitesti.ro pana la data de 03.09.2026, ora.12.00.
Transportul produselor la beneficiar este inclus in pret.
Plata produselor se va face cu OP in maxim 30 zile de la receptie.
Garantia produselor va fi in conformitate cu legile in vigoare.
Informatii suplimentare: Compartiment Achizitii Administrativ, Luca Gheorghe, tel. 0729980360
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,000.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Pitești, Argeș
- CPV
- 42511100-2 - Schimbătoare de căldură
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546147
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Pitești
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.