BizzLink
Se încarcă...

Scule- polizor unghiular profesional

Autoritate contractantă: COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad

„Scule- polizor unghiular profesional” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Arad, județul Arad, de către COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad. Bugetul estimat este Max: RON 1,200.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 01 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Scule- polizor unghiular profesional. Se vor respecta intocmai caracteristicile mentionate in solicitarea atasat.

Condiții referitoare la contract

OP la 30 de zile de la data facturarii si receptia produselor.

Condiții de participare

Livrarea produselor la sediul beneficiarului, Arad, Cal. Victoriei nr.35b-37. Transport la sediul beneficiarului inclus in pretul unitar al produsului. Termen de livrare maxim 5 zile de la data finalizarii achizitiei.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

la 0723.291.398 Serviciu Juridic, Contracte si Achizitii sau pe e-mail lavinia.bruma@ctparad.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,200.00
Termen limită
01 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Arad, Arad
CPV
44510000-8 - Scule
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546011
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

Renovări & Construcții în Arad

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.