Servicii asigurare hrana pacienți
Autoritate contractantă: FUNDATIA CENTRUL PENTRU POLITICI SI SERVICII DE SANATATE
„Servicii asigurare hrana pacienți” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Sector 1, județul București, de către FUNDATIA CENTRUL PENTRU POLITICI SI SERVICII DE SANATATE. Bugetul estimat este Max: RON 48,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Fundaţia Centrul pentru Politici şi Servicii de Sănătate (CPSS), în calitate de partener, implementează activităţi în cadrul proiectului ce are ca Obiectiv de politica 4: O Europă mai socială şi incluzivă prin implementarea Pilonului european al drepturilor sociale. Prioritatea 1 vizează creşterea calităţii serviciilor de asistenţă medicală primară, comunitară, a serviciilor oferite în regim ambulatoriu şi îmbunătățirea şi consolidarea serviciilor preventive. Obiectivul specific este ES04.11, iar titlul proiectului este SCREENINGUL CANCERULUI PULMONAR - PROGRAM NAŢIONAL DE DETECTARE PRECOCE. In vederea atingerii obiectivelor proiectului a fost prevăzută in cererea de finanțare necesitatea serviciilor ce fac obiectul prezentei achiziții, respectiv servicii de asigurare a hranei pentru pacienții din grupul țintă.
Condiții referitoare la contract
Conform documentatiei atasate.
Condiții de participare
Conform documentatiei atasate.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Conform documentatiei atasate.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 48,000.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 55520000-1 - Servicii de catering
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546467
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.