Servicii avansate de proteomică integrată pentru aplicații translaționale
Autoritate contractantă: Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca
„Servicii avansate de proteomică integrată pentru aplicații translaționale” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Educație & Training, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca. Bugetul estimat este Max: RON 52,066.11. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii avansate de proteomică integrată pentru aplicații translaționale
Serviciile livrate vor cuprinde următoarele:
* date brute LC-MS/MS,
* matrice de date normalizate.
Informații despre probe
- 50 de probe de țesut fixate în formol și incluse la parafină
- transportul probelor cade în responsabilitatea prestatorului
Condiții referitoare la contract
Solicitam oferte in vederea incheierii unui contract /comanda de achizitie publica de servicii. Valoarea totala va include si cheltuielile de transport. Modalitatea de plata: prin O.P. la 30 zile de la receptia serviciilor, în cont de Trezorerie.
Condiții de participare
Oferta se transmite pe adresa de e-mail oarga.vladimir@umfcluj.ro.
Castigatorul isi va incarca ulterior oferta pe www.e-licitatie.ro catalog SEAP.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Oferta Financiara trebuie sa nu depaseasca pretul estimativ din anunt.
Informatii suplimentare pot fi obtinute la numarul de telefon 0743624213.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 52,066.11
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Cluj-Napoca, Cluj
- CPV
- 73111000-3 - Servicii de laborator de cercetare
- Categorie
- Educație & Training
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546161
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Educație & Training în Cluj-Napoca
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.