Servicii cazare sportivi Costinesti, 17-20.09.2026, Lupte
Autoritate contractantă: CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL "DUNAREA"
„Servicii cazare sportivi Costinesti, 17-20.09.2026, Lupte” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Administrație & Servicii Publice, pentru Galați, județul Galați, de către CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL "DUNAREA". Bugetul estimat este Max: RON 5,675.68. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
In vederea participarii la Campionatul National pe Plaja U17, U20 si Seniori la Lupte ce se desfasoara la Costinesti in perioada 17-20.09.2026 se intentioneaza achizitia serviciilor de cazare pentru 14 persoane in 2 camere single si diferenta in camere cu 2 paturi si/sau cu 3 paturi , cu intrare 17.09.2026 si iesire pe 20.09.2026 (3 nopti).
Condiții referitoare la contract
Plata cu OP in contul de trezorerie al furnizorului in maxim 30 de zile de la efectuarea serviciilor si facturare.
Condiții de participare
Furnizorul sa aiba cod caen aferent serviciilor solicitate si autorizatiile sanitare la zi. Locatia de cazare va fi in statiunea Costinesti, jud. Constanta, in apropiere de plaja. Camerele vor avea grup sanitar propriu si televizor. Se solicita existenta unui spatiu exterior gen foisor cu mese si scaune unde pot sta toti sportivii pentru socializare. Se vor factura doar serviciile prestate - in caz ca delegatia paraseste competiile mai devreme sau calitatea serviciilor nu este corespunzatoare si se renunta la o parte din zilele de cazare, acestea nu se vor factura
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Ofertele se vor transmite pe email la adresa: csmdunarea@gmail.com sau se vor depune la sediul autoritatii contractante din B-dul George Cosbuc 253, Galati, pana la termenul limita din anunt.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,675.68
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Galați, Galați
- CPV
- 98341000-5 - Servicii de cazare
- Categorie
- Administrație & Servicii Publice
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546407
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Administrație & Servicii Publice în Galați
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.