BizzLink
Se încarcă...

Servicii certificare ISO 9001:2015 si ISO 45001:2023 SNN Sediul Central CR # 45958

Autoritate contractantă: Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A.

„Servicii certificare ISO 9001:2015 si ISO 45001:2023 SNN Sediul Central CR # 45958” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Sector 1, județul București, de către Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 32,550.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 18 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achiziția are ca obiect prestarea de servicii de certificare a sistemului de management al Societatii Nationale Nuclearelectrica S.A. (SNN) - Sediul Central, conform cerintelor standardelor internationale SR EN ISO 9001:2015 „Sistemul de management al calitatii. Cerinte” si SR EN ISO 45001:2023 „Sisteme de management al sanatatii si securitatii in munca. Cerinte si indrumari pentru utilizare”, în cadrul unei perioade contractuale de 36 luni (prestare efectivă).

Condiții referitoare la contract

Conform Proiectului de contract sectorial de servicii anexat

Condiții de participare

Ofertantii vor transmite ofertele, continand sectiunile de Calificare, Propunerea tehnica si Propunerea financiara. Propunerea tehnica va comenta cerintele Caietului de sarcini astfel incat sa se demonstreze corespondenta Propunerii tehnice cu cerintele Caietului de sarcini (Formular 4.1).
Propunerea financiara va contine atat valorile corespunzatoare celor trei etape de prestare cat si valoarea totala ofertata, exprimate in Lei fara TVA.
Sectiunea calificare va contine: Declaratie pe proprie raspundere privind neincadrarea in situatiile prevazute la art. 72 si 73 din Legea nr. 99/2016 (Formular nr. 3).
Se vor atasa documentele solicitate.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

1) Informații suplimentare si /sau clarificari pot fi obtinute la adresele de e-mail: Liliana.Luca-Reu@nuclearelectrica.ro si cristian.popescu@nuclearelectrica.ro . Pentru a avea acces la răspunsurile la eventualele solicitari de clarificari referitoare la Caietul de sarcini, operatorii economici interesati sunt rugati sa transmita la adresa de e-mail de mai sus, pana pe data de 11.09.2026 ora 10:00, o informare cu privire la intentia de a depune oferta.
2) Ofertele vor fi transmise pana la data precizata mai sus, 18.09.2026 ora 11:00, prin e-mail la adresele: Liliana.Luca-Reu@nuclearelectrica.ro si cristian.popescu@nuclearelectrica.ro
3) Entitatea contractanta va analiza ofertele depuse si va solicita operatorilor economici ale caror oferte au fost declarate admisibile sa isi imbunatateasca oferta financiara in cadrul unei singure runde, ce va avea o durata de maxim 2 zile lucratoare. Ofertele revizuite se vor transmite pe adresa de email: Liliana.Luca-Reu@nuclearelectrica.ro
4) Informatii detaliate despre modul de desfasurare a achizitiei, Caietul de sarcini, Formulare si Proiectul de contract se regasesc in “Documentatie aferenta achizitiei” atasat prezentului anunt.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 32,550.00
Termen limită
18 septembrie 2026 (15 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
79132000-8 - Servicii de certificare
Categorie
Contabilitate & Juridic
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546550
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.