BizzLink
Se încarcă...

Servicii colectare selectiva si transport al deseurilor provenite din activitati de constructii COD 17.01.07, 17.02.01, 17.04.05, 17.09.00-aproximativ 26 mc

Autoritate contractantă: PENITENCIARUL CRAIOVA

„Servicii colectare selectiva si transport al deseurilor provenite din activitati de constructii COD 17.01.07, 17.02.01, 17.04.05, 17.09.00-aproximativ 26 mc” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Curățenie, pentru Craiova, județul Dolj, de către PENITENCIARUL CRAIOVA. Bugetul estimat este Max: RON 3,614.00. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Această licitație s-a încheiat

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 3,614.00
Termen limită
Expirată
Locație
Craiova, Dolj
CPV
90511300-5 - Servicii de colectare a deșeurilor dispersate
Categorie
Curățenie
Publicată pe
21 iulie 2026
Număr anunț
ADV1540224
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 21 iulie 2026

Curățenie în Craiova

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.