Servicii de abonare software - PROIECT FDI 2230
Autoritate contractantă: Universitatea de Vest din Timisoara
„Servicii de abonare software - PROIECT FDI 2230” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Timișoara, județul Timiș, de către Universitatea de Vest din Timisoara. Bugetul estimat este Max: RON 139,917.36. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
prestarea serviciilor conform caietului de sarcini și solicitării de ofertă, care pot fi accesate pe platforma https://achizitii.uvt.ro. Toată procedura de ofertare se desfășoară accesând link-ul https://achizitii.uvt.ro
Condiții referitoare la contract
serviciile vor fi prestate conform cerințelor prevăzute în caietul de sarcini. Plata serviciilor se face cu OP prin Trezorerie, pe baza facturii fiscale conform contractului, după recepționarea lor, în termen de maxim 30 zile. Perioada de valabilitate a ofertei va fi de minim 30 de zile.
Condiții de participare
Oferta fermă, semnată și ștampilată, întocmită în lei, se va transmite accesând link-ul https://achizitii.uvt.ro, secțiunea ofertare.
Ofertele incomplete sau care nu vor respecta cerinţele de mai sus nu vor fi supuse analizei.
Ofertele care nu corespund cerințelor din caietul de sarcini vor fi declarate neconforme.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut
Informații suplimentare
orice solicitare de clarificări și răspunsurile la clarificări, se vor transmite accesând link-ul https://achizitii.uvt.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 139,917.36
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Timișoara, Timiș
- CPV
- 79980000-7 - Servicii de abonare
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546403
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Contabilitate & Juridic în Timișoara
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.