Servicii de acces la date tip Microsoft 365
Autoritate contractantă: Universitatea din Bucuresti
„Servicii de acces la date tip Microsoft 365” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către Universitatea din Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 164,850.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
în conformitate cu specificatiile tehnice atașate
Condiții referitoare la contract
Cheltuielile de manipulare, încarcare, transport, și alte cheltuieli ocazionate de livrarea produselor/prestarea serviciilor vor fi suportate de către furnizor. Plata se va face în lei, prin cont la Trezorerie, în maxim 30 zile de la data primirii facturii fiscale și semnarea procesului verbal de recepție.
Condiții de participare
Ofertantul va elabora propunerea tehnică astfel încât aceasta să respecte în totalitate cerințele din Caietul de Sarcini. Ofertantul va elabora propunerea financiară astfel încât aceasta să furnizeze toate informațiile solicitate cu privire la preț precum şi la alte condiții financiare şi comerciale legate de obiectul contractului de achiziție publică.
Criterii de atribuire
preţul cel mai scăzut
Informații suplimentare
Ofertele se vor transmite prin e-mail, la: veronica.dardai@achizitii.unibuc.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 164,850.00
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (9 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 72320000-4 - Servicii de baze de date
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546625
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.