Servicii de actualizare aplicație web calitateaer.ro și aplicație calitate aer pentru telefon mobil
Autoritate contractantă: Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor
„Servicii de actualizare aplicație web calitateaer.ro și aplicație calitate aer pentru telefon mobil” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 5, județul București, de către Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor. Bugetul estimat este Max: RON 66,859.50. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de actualizare aplicație web calitateaer.ro și aplicație calitate aer pentru telefon mobil, conform solicitarilor din caietul de sarcini, din Documentatia de atribuire, atasata prezentului anunt.
Condiții referitoare la contract
Conform modelului de contract din Documentatia de atribuire, atasata prezentului anunt. Ofertantii vor prezenta in cadrul ofertei o declaratie privind acceptarea clauzelor contractuale.
Condiții de participare
Ofertele se transmit la adresa de e-mail: serviciulachizitii@mmediu.ro. Ofertantii vor prezenta: declaratiile conform formularelor din cadrul documentatiei, declaratie pentru acceptarea clauzelor contractuale, Oferta tehnica si Oferta financiara. Ofertele transmise dupa ora stabilita in prezentul anunt, nu vor fi luate in considerare. Ofertantul va întocmi propunerea tehnică în conformitate cu cerințele tehnice din caietul de sarcini și va completa formularul de oferta si centralizatorul de preturi. Neprezentarea propunerii tehnice şi/sau financiare are ca efect respingerea ofertei ca inacceptabilă. Daca ofertele aflate pe primul loc au acelasi pret se va solicita o noua oferta financiara.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Ofertele se transmit la adresa de e-mail: serviciulachizitii@mmediu.ro pana la data de 10.09.2026, ora 14:00. Solicitarile de clarificari se vor formula si transmite pana la data de 07.09.2026, inclusiv. Raspunsul va fi publicat de AC la data de 08.09.2026.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 66,859.50
- Termen limită
- 10 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 72262000-9 - Servicii de dezvoltare software
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546629
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.