BizzLink
Se încarcă...

Servicii de asigurare a autovehiculelor - Polite RCA

Autoritate contractantă: Unitatea Militara 01013 Targu Carbunesti

„Servicii de asigurare a autovehiculelor - Polite RCA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Finanțe & Imobiliare, pentru Orș. Târgu Cărbunești, județul Gorj, de către Unitatea Militara 01013 Targu Carbunesti. Bugetul estimat este Max: RON 19,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Unitatea Militara 01013 Tg Carbunesti, intentioneaza sa achizitioneze servicii de asigurare de raspundere civila auto (R.C.A. si CASCO) pentru tehnica mentionata in documentul anexat prezentului anunt; Politele se emit pe numele – ”Ministerul Apararii Naționale / Unitatea Militara 01013 Tg Carbunesti” , CIF 4351934, pentru o perioada de 12 luni. Data intrarii in vigoare a politelor este specificată pentru fiecare vehicul în parte, în tabelul atașat. Factura fiscala si politele RCA vor fi transmise imediat dupa efectuarea achizitiei in sistemul SEAP pe adresa de email: um01013tg.carbunesti@gmail.com.

Condiții referitoare la contract

Plata prin OP în contul de trezorerie,in maxim 30 de zile de la receptia politelor. Emiterea unei facturi fiscale este obligatorie pentru efectuarea platii. Prezentul anunt nu obliga autoritatea contractanta sa accepte o oferta sau sa efectueze achizitia. Daca valoarea ofertei va depasi valoarea estimata a achizitiei ne rezervam dreptul de a selecta tehnica pentru care sa se emite polite RCA astfel incat sa ne incadram in fondurile bugetare alocate.

Condiții de participare

Persoana juridica, operator inscris in SEAP, care are cont deschis la trezorerie. Prezentarea unor servicii neconforme cu specificatiile din “DESCRIEREA CONTRACTULUI” atrage dupa sine refuzul receptiei. Se solicita oferta pentru toate serviciile si intreaga cantitate solicitata. Factura fiscala este obligatorie!

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut/pachet.

Informații suplimentare

Ofertele personalizate (Cu denumire, CIF ofertant), semnate si stampilate vor fi transmise in copie pe adresa de e-mail a unitatii: um01013tg.carbunesti@gmail.com, cu specificatia: titlul emailului va fi de forma „OFERTA LA ANUNTUL CU NUMARUL ADV....”, pe oferta se va inscrie obligatoriu numarul anuntului publicat din SEAP, o persoana de contact cu un numar de telefon, contul de TREZORERIE. Orice oferta depusa dupa data si ora limita de depunere a ofertelor nu va mai fi luata in considerare. Achizitia de polite se va realiza in limita fondurilor disponibile. Persoana de contact: Becheru Marinica 0742631671.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 19,000.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
Orș. Târgu Cărbunești, Gorj
CPV
66514110-0 - Servicii de asigurare a autovehiculelor
Categorie
Finanțe & Imobiliare
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546496
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.