Servicii de asigurare
Autoritate contractantă: / J13/60/1991 - CT BUS S.A.
„Servicii de asigurare” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Finanțe & Imobiliare, pentru Constanța, județul Constanța, de către / J13/60/1991 - CT BUS S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 2,501,498.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,501,498.00
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 66510000-8 - Servicii de asigurare
- Categorie
- Finanțe & Imobiliare
- Publicată pe
- 17 iulie 2026
- Număr anunț
- CN1094552
- Tip procedură
- Licitatie deschisa
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 17 iulie 2026
Finanțe & Imobiliare în Constanța
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.