Servicii de asigurare de răspundere civilă auto
Autoritate contractantă: Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala - Dolj
„Servicii de asigurare de răspundere civilă auto” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Finanțe & Imobiliare, pentru județul Dolj, de către Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala - Dolj. Bugetul estimat este Max: RON 2,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Condiţii standard pentru asigurare RCA - perioadă contractuală - 12 luni : DJ - 05 - MMJ, la data de : 01.09.2026 : 100640 km efectuaţi.
Condiții referitoare la contract
Conform legislaţiei în vigoare.
Condiții de participare
Societăţi specializate în emitere de poliţe de asigurare auto RCA. În cazul societăţilor de brokeraj, care ofertează pentru societăţile menţionate anterior oferta va fi însoţiţă de mandat autorizat, explicit pentru participarea la această achiziţie, emis de către societatea care va emite poliţa de asigurare.
Criterii de atribuire
Preţul cel mai scăzut.
Informații suplimentare
Oferta va fi transmisă pe mail : ajpis.dolj@mmanpis.ro Relaţii suplimentare : 0770.939.568.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,000.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Dolj
- CPV
- 66516100-1 - Servicii de asigurare de răspundere civilă auto
- Categorie
- Finanțe & Imobiliare
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546196
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.