BizzLink
Se încarcă...

Servicii de asigurare obligatorie - RCA pentru 3 autovehicule din dotarea Direcției de Asistență Socială și Medicală

Autoritate contractantă: DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA

„Servicii de asigurare obligatorie - RCA pentru 3 autovehicule din dotarea Direcției de Asistență Socială și Medicală” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Finanțe & Imobiliare, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA. Bugetul estimat este Max: RON 4,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Achizitie Servicii de asigurare obligatorie - RCA pentru 3 autovehicule din dotarea Direcției de Asistență Socială și Medicală si anume: SKODA OCTAVIA cu nr. de înmatriculare CJ 06 SPC, FORD TRANSIT cu nr. de înmatriculare CJ 07 SPC si Volskwagen Passat cu nr inmatriculare CJ 04 XWY.

Condiții referitoare la contract

Asigurarile vor fi valabile, pentru o perioada de 12 luni, începând cu data de cu data de 09.09.2026 pentru SKODA OCTAVIA cu nr. de înmatriculare CJ 06 SPC si FORD TRANSIT cu nr. de înmatriculare CJ 07 SPC, respectiv incepand cu data de 22.09.2026 pentru Volskwagen Passat cu nr inmatriculare CJ 04 XWY.

Condiții de participare

1. Declaratie privind neîcadrarea în prevederile referitoare la conflictul de interese(model anexat). 2. Autorizației/avizului de funcționare emis de ASF. 3. Valabilitate oferta minim 20 zile.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut. Se vor evalua ofertele financiare cu prețul total (valoarea totală pentru cele trei autovehicule) cel mai scăzut.

Informații suplimentare

Operatorul economic poate încărca oferta specifică Directiei de Asistenta Sociala si Medicala si in catalogul SEAP sub denumirea ”Servicii de asigurare obligatorie - RCA pentru 3 autovehicule din dotarea DASM ” , iar in plic impreuna cu documentele justificative oferta se va depune până cel târziu în data de 08.09.2026, ora 11:00, la adresa Aleea din Str. Venus dintre numerele 20 - 22, Cart. Gheorgheni, Cluj-Napoca, sau pe e-mail-ul achizitii@dasmclujnapoca.ro. Caietul de sarcini este atasat prezentului anunț. Informatii suplimentare sau solicitari de clarificari se pot transmite/obtine la Serviciul Achizitii Publice sau în format electronic pe e-mail: achizitii@dasmclujnapoca.ro.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 4,500.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
Cluj-Napoca, Cluj
CPV
66516100-1 - Servicii de asigurare de răspundere civilă auto
Categorie
Finanțe & Imobiliare
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546717
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

Finanțe & Imobiliare în Cluj-Napoca

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.