BizzLink
Se încarcă...

Servicii de cadastru

Autoritate contractantă: PENITENCIARUL SATU MARE

„Servicii de cadastru” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Design & Arhitectură, pentru Satu Mare, județul Satu Mare, de către PENITENCIARUL SATU MARE. Bugetul estimat este Max: RON 2,066.11. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Servicii de cadastru - conform caietului de sarcini atasat

Condiții referitoare la contract

Sunt descrise in caietul de sarcini.

Condiții de participare

Orice operator economic autorizat care indeplineste conditiile din caietul de sarcini poate sa depuna oferta.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Informații suplimentare

Ofertele se primesc pe e-mailul Penitenciarului Satu Mare: achizitii.psatumare@anp.gov.ro sau la sediul Penitenciarului Satu Mare la adresa str. Mileniului nr. 2, loc. Satu Mare, jud. Satu Mare. Informatii suplimentare se pot obtine de la acelasi e-mail.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 2,066.11
Termen limită
09 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Satu Mare, Satu Mare
CPV
71354300-7 - Servicii de cadastru
Categorie
Design & Arhitectură
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546428
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Design & Arhitectură în Satu Mare

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.