BizzLink
Se încarcă...

SERVICII DE CATERING IN CADRUL PROGRAMULUI NATIONAL - MASÀ SÃNÃTOASÂ (PNMS) – AN 2026 - SCOALA GIMNAZIALA OCNA DE FIER

Autoritate contractantă: Comuna Ocna de Fier (Primaria Ocna de Fier)

„SERVICII DE CATERING IN CADRUL PROGRAMULUI NATIONAL - MASÀ SÃNÃTOASÂ (PNMS) – AN 2026 - SCOALA GIMNAZIALA OCNA DE FIER” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Ocna de Fier, județul Caraș-Severin, de către Comuna Ocna de Fier (Primaria Ocna de Fier). Bugetul estimat este Max: RON 91,255.26. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

CONFORM DOCUMENTATIE ATASATA

Condiții referitoare la contract

CONFORM DOCUMENTATIE ATASATA

Condiții de participare

CONFORM DOCUMENTATIE ATASATA

Criterii de atribuire

CONFORM DOCUMENTATIE ATASATA

Informații suplimentare

CONFORM DOCUMENTATIE ATASATA

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 91,255.26
Termen limită
08 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Ocna de Fier, Caraș-Severin
CPV
55524000-9 - Servicii de catering pentru școli
Categorie
HoReCa
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546206
Tip procedură
Anexa 2
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.