BizzLink
Se încarcă...

Servicii de catering în vederea furnizării de Pachete alimentare pentru elevii Liceului Tehnologic ” Ovid Densușianu” Călan, în cadrul Programul Național ”Masa sănătoasa” conform conform H.G. nr. 1171/31.12.2025, privind instituirea Programului natio...

Autoritate contractantă: ORASUL CALAN

„Servicii de catering în vederea furnizării de Pachete alimentare pentru elevii Liceului Tehnologic ” Ovid Densușianu” Călan, în cadrul Programul Național ”Masa sănătoasa” conform conform H.G. nr. 1171/31.12.2025, privind instituirea Programului natio...” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Orș. Călan, județul Hunedoara, de către ORASUL CALAN. Bugetul estimat este Max: RON 1,283,725.68. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Această licitație s-a încheiat

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,283,725.68
Termen limită
Expirată
Locație
Orș. Călan, Hunedoara
CPV
55524000-9 - Servicii de catering pentru școli
Categorie
HoReCa
Publicată pe
20 iulie 2026
Număr anunț
SCN1177673
Tip procedură
Procedura simplificata
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 20 iulie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.