BizzLink
Se încarcă...

Servicii de catering pentru organizarea evenimentului „Ziua Comunei Bărbulești” din data de 30.07.2026

Autoritate contractantă: COMUNA BARBULESTI

„Servicii de catering pentru organizarea evenimentului „Ziua Comunei Bărbulești” din data de 30.07.2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Bărbulești, județul Ialomița, de către COMUNA BARBULESTI. Bugetul estimat este Max: RON 120,000.00. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Această licitație s-a încheiat

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 120,000.00
Termen limită
Expirată
Locație
Bărbulești, Ialomița
CPV
55500000-5 - Servicii de cantină și servicii de catering
Categorie
HoReCa
Publicată pe
22 iulie 2026
Număr anunț
ADV1540615
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 22 iulie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.