Servicii de catering pentru Programul Național „Masă sănătoasă” în comuna Orbeasca, județul Teleorman
Autoritate contractantă: COMUNA ORBEASCA (PRIMARIA COMUNEI ORBEASCA)
„Servicii de catering pentru Programul Național „Masă sănătoasă” în comuna Orbeasca, județul Teleorman” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Orbeasca, județul Teleorman, de către COMUNA ORBEASCA (PRIMARIA COMUNEI ORBEASCA). Bugetul estimat este Max: RON 584,443.80. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Serviciile vor consta în pregătirea, prepararea și livrarea zilnică, în intervalul orar 07:00–08:30, a pachetului alimentar individual (tip sandviș) însoțit de un fruct, pentru un număr maxim estimat de 570 de preșcolari și elevi, la 7 puncte de livrare din comuna Orbeasca, conform condițiilor din documentația de atribuire. Cantitatea maximă estimată este de 39.330 porții, pentru 69 de zile de curs.
Condiții referitoare la contract
Contractantul se obligă să presteze serviciile la standardele și/sau performanțele prevăzute de legislația în vigoare, în conformitate cu prevederile documentației de atribuire.
Documentația de atribuire este disponibilă direct, complet, nerestricționat și gratuit
Condiții de participare
Conform documentației de atribuire
Criterii de atribuire
Cel mai bun raport calitate-preț
Informații suplimentare
Informații suplimentare: Oferta se va depune exclusiv la sediul Primăriei Orbeasca, Șoseaua Alexandriei nr. 124, comuna Orbeasca, județul Teleorman, cod poștal 147238, în plic sigilat, până la data de 07.09.2026, ora 12. Nu se acceptă transmiterea ofertelor prin e-mail. Ofertele depuse după expirarea termenului-limită nu vor fi luate în considerare.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 584,443.80
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Orbeasca, Teleorman
- CPV
- 55524000-9 - Servicii de catering pentru școli
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546397
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.