Servicii de catering pentru școli în vederea continuării PROGRAMULUI NAȚIONAL „MASĂ SĂNĂTOASĂ” –, pentru elevii și preșcolarii de la Școala Gimnazială O C Tăslăuanu și structurile arondate din comuna Bilbor, județul Harghita
Autoritate contractantă: COMUNA BILBOR (PRIMARIA BILBOR JUD. HARGHITA)
„Servicii de catering pentru școli în vederea continuării PROGRAMULUI NAȚIONAL „MASĂ SĂNĂTOASĂ” –, pentru elevii și preșcolarii de la Școala Gimnazială O C Tăslăuanu și structurile arondate din comuna Bilbor, județul Harghita” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Bilbor, județul Harghita, de către COMUNA BILBOR (PRIMARIA BILBOR JUD. HARGHITA). Bugetul estimat este Max: RON 175,333.14. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Încheierea unui contract de achiziție publică având ca obiect ,,Servicii de catering pentru școli în vederea continuării PROGRAMULUI NAȚIONAL „MASĂ SĂNĂTOASĂ” –, pentru elevii și preșcolarii de la Școala Gimnazială O C Tăslăuanu și structurile arondate din comuna Bilbor, județul Harghita, astfel:
Pentru perioada 07.09.2026-31.12.2026 (un număr estimat de 171 de preșcolari și elevi):
• Școala Primară Suseni - 13 preșcolari și elevi în clasele CP-IV – comuna Bilbor, nr. 252- interval livrare 11:15-11:45
• Școala Primară O. C. Tăslăuanu - 91 preșcolari și elevi în clasele CP-IV – comuna Bilbor, nr. 127- interval livrare 11:15-11:45
• Școala Gimnazială O. C. Tăslăuanu - nivel gimnazial 67 elevi, nr. 117- interval livrare 11:20-11:50
Condiții referitoare la contract
Conform model din documentatia atasata
Condiții de participare
Conform documentatiei atasate
Criterii de atribuire
Cel mai bun raport calitate-pret
Informații suplimentare
Ofertele se depun la sediul autoritatii contractante din Comuna Bilbor , nr. 120 jud Harghita pana la data de 02.09.2026, ora 14 Solicitari de clarificare se primesc pana la data de 03.09.2026 ora 14 la adresa de email primaria_bilbor@yahoo.com , Informatii suplimentare la telefon +40 266355004
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 175,333.14
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Bilbor, Harghita
- CPV
- 55524000-9 - Servicii de catering pentru școli
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546033
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.